Toptan - Perakende Sertifikalı Meyve Fidanı Çeşitleri

 HAKKIMIZDA   GENEL BİLGİLER  FİYATLAR   FOTO GALERİ  İLETİŞİM 

 

ÇEŞİTLER
YETİŞTİRİCİLİK
ANAÇLAR
HASTALIK ZARARLI

 

NEKTARİN FİDANI ÇEŞİTLERİMİZ

Armking

ABD Kaliforniya orijinlidir. Yarı dik ve kuvvetli gelişir. Bol verimlidir. Meyve, sarı zemin üstüne sıvama koyu kırmızı renkte, tüysüz, meyve eti sarı, sulu, tatlı, çekirdek ete bağlıdır. Ortalama 120 g. ağırlıkta, meyvesi yuvarlak, sofralık bir çeşittir. Redhaven’den 26 gün önce olgunlaşır, kendine verimlidir. Kış soğuklama isteği azdır. Akdeniz, Ege ve Marmara Bölgelerine tavsiye edilir.

CRİMSON GOLD

ABD orijinlidir. Yarı dik ve orta kuvvetli gelişir. Bol verimlidir. Meyve, sarı zemin üstüne sıvama koyu kırmızı, tüysüz, meyve eti sarı, orta derecede sulu, tatlı, çekirdek ete bağlıdır. Ortalama 140 g ağırlıkta, meyvesi yuvarlak, sofralık bir çeşittir. Redhaven’den 8 gün önce olgunlaşır. Kendine verimlidir. Kış soğuklama isteği azdır. Akdeniz, Ege ve Marmara Bölgelerine tavsiye edilir.

Fantasia

ABD Kaliforniya orijinlidir. Yarı dik ve orta kuvvetli gelişir. Bol verimlidir. Meyve, sarı zemin üstüne sıvama koyu kırmızı renkte, tüysüz, meyve eti sarı, sulu, tatlı ve çekirdek etten ayrıdır. Ortalama 165gr. ağırlıkta, meyvesi yuvarlak, sofralık bir çeşittir. Redhaven’den 28 gün sonra olgunlaşır, kendine verimlidir. Marmara, Ege ve Kuzey geçit bölgelerine tavsiye edilir.

armking

caldesi 2000

may gio

morissianni 51

royal glory

silver king

 

ÇEŞİTLER
AHUDUDU
ALIÇ
ANTEP FISTIĞI
ARMUT
AYVA
BADEM
BEKTAŞİ ÜZÜMÜ
BÖĞÜRTLEN
CEVİZ
DUT
ELMA
ERİK
FRENK ÜZÜMÜ
GOJİ BERRY
HÜNNAP
İNCİR
KAYISI
KESTANE
KIZILCIK
KİRAZ
KİVİ
KUŞBURNU
MUŞMULA
NAR
NARENCİYE
NEKTARIN
PİKAN CEVİZİ
ŞEFTALİ
TRABZON HURMASI
VİŞNE
YABAN MERSİNİ
ZEYTİN

 

- İADE - GİZLİLİK - NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM? -

Nesil Fidan Ender İdiler 0533 511 9940 Bandırma

Telif Hakkı © 1998 NESİL FİDAN

Son değiştirilme tarihi: 09.04.2015